БЛОКНОТИ

Блокнот відноситься до того виду рекламно-поліграфічної продукції, від якого не може відмовитися навіть той, хто не використовує блокноти в своєму повсякденному житті. Згадайте випадки, коли ви відвідували семінари або конференції, і організатори видавали разом з папкою матеріалів блокноти - яке відчуття ви відчували? Напевно невелика радість від того, що ви отримали корисну річ. Так воно і є. Адже блокноти часто використовують співробітники компанії для того, щоб вести свої записи. Це один з кращих прикладів айс-стоппера, тому що логотип вашої компанії стане на якийсь час частиною робочої життя того, кому в руки потрапить блокнот.

 

Перш ніж приступити до виготовлення блокнотів вам слід визначитися, яким він буде і для кого. Як правило, блокноти друкують для:

  • співробітників компанії (зазвичай це блокноти формату А5, для скріплення аркушів використовується клей або пружина);
  • учасників семінарів, конференцій і виставок (зазвичай використовуються такі ж блокноти, як і для співробітників компанії (формат А5, для скріплення використовується клей або пружина), але в разі необхідності надрукувати великий тираж і заощадити кошти - можна вибрати і формат А6;
  • корпоративних сувенірів, які в якості презентації компанії дарують клієнтам і партнерам на зустрічах;
  • іміджевих подарунків, де при виготовленні блокнота використовується ексклюзивний дизайн.

При виготовленні блокнотів використовуються листи в клітинку, в лінійку, а також чисті аркуші. На кожному аркуші може бути нанесений логотип і / або слоган компанії, а також будь-яка інша напис. Для того, щоб скріпити листи блокнота використовується пружина, скоба а також клей. Якщо говорити про практичність, то скріплення за допомогою скоб і пружин краще, ніж скріплення клеєм. Але якщо ви готуєте блокнот з відривними листами, то скріплення клеєм в цьому випадку ідеально підходить. До речі, цей важливий момент слід враховувати, якщо ви готуєте блокноти не для внутрішнього користування, а в подарунок, оскільки склеєні листи можуть при гортанні відриватися, що на підсвідомому рівні може залишити негативну емоцію. На таку дрібницю рідко звертають увагу, але краще все ж враховувати це при виготовленні блокнотів.

Для того щоб блокноти виглядали добре і презентабельно краще використовувати офсетний папір хорошої якості. Для обкладинки ви можете вибрати картон з простою або фактурною поверхнею або ж щільну дизайнерський папір. Для того, щоб блокнот мав гарний вигляд при тривалому використанні слід використовувати ламинацию обкладинки. Якщо ж ви хочете надати родзинки вашому блокноту, ви можете використовувати додатково тиснення фольгою, вирубку, флокированіє і УФ-лакування.

Виготовлення блокнотів в компанії «РІК Медіа» - це не тільки друк блокнотів. Ви можете замовити у нас розробку фірмового стилю, розробку макету блокнота, оформлення внутрішніх сторінок в блокноті. Наші фахівці зможуть представити вам на вибір варіанти, які найкращим чином відображають мету і місію компанії, а блокнот буде частиною вашого іміджу.

Ви з гордістю будете поширювати блокноти, які замовили в компанії «РІК Медіа». Крім високої якості, яке ми пропонуємо при виготовленні блокнотів, ви будете приємно здивовані цінами.

Звертайтеся до нас, і ми підготуємо для вас ексклюзивну продукцію в найкоротші терміни і недорого.

Створення сайтів в Кропивницькому.

© РА "РІКМЕДІА", Кіровоград.