×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 261

ДРУК НА ПЛІВЦІ

Широкоформатний друк на плівці (друк на самоклейці) знайшов застосування у виробництві засобів зовнішньої реклами, виготовленні лицьових поверхонь для світлових коробів, в рекламно-інформаційному оформленні інтер'єрів, оформлення вітрин і вікон офісних та торгових приміщень, в рекламі на транспорті  та багатьох інших сферах.

Друк на самоклейках стала основою для виробництва вивісок, табличок, постерів, плакатів, стікерів, наклейок, штендерів, піктограм та багато чого іншого. Можливість застосування на плівці стала запорукою успішного розвитку як інтер'єрної так і зовнішньої реклами, друк на плівці дає можливість реалізувати будь-які навіть найсміливіші задумки дизайнерів.

Сучасне друкарське обладнання, використовуване в нашому агенстві дозволяє здійснювати широкоформатний друк на самоклеючій плівці з дозволом друку від 360 до 1440 dpi.

Спектр ширин застосовуваних плівок досить широкий. Стандартні ширини: 1,05; 1,27; 1,37; 1,52; 1,6; 2 м., відповідно максимально можлива ширина друку на самоклейках трохи менше 2 метрів.

Створення сайтів в Кропивницькому.

© РА "РІКМЕДІА", Кіровоград.