Рекламне агентство «РІК-Медіа»

У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з рекламою – вона оточує нас всюди. У багатьох компаній виникає проблема вибору рекламного агентства, тому з великим задоволенням презентуємо Вам рекламне агентство повного циклу «РІК-Медіа».

Ми створили рекламне агентство «РІК-Медіа» у серпні 2013 року, але свою діяльність розпочали ще з рекламного відділу тижневика «Народна газета» (випуск першого номера - травень 2001 р. (назва «Фаворит»)). Потім у травні 2007 року створили рекламне агентство «РіК», яке сьогодні успішно працює на ринку з послуг оренди рекламних площин. Це все стало основою для початку активної діяльності нашого рекламного відділу, а тепер - рекламних агентств «РіК» та «РІК-Медіа». За час роботи нам вдалося завоювати довіру наших партнерів.

Ми намагаємося давати детальну та вичерпну інформацію з усіх питань, включаючи технічні подробиці виготовлення і розміщення того чи іншого рекламного продукту: від інформації на рекламних носіях до концепту комплексної рекламної кампанії.

Також наше агентство активно підтримує роботу Кіровоградського обласного благодійного фонду «Майбутнє за молоддю», який сприяє реалізації проектів найбільш активної та обдарованої молоді як найперспективнішого ресурсу українського суспільства.

З упевненістю хочемо сказати, що Вам буде комфортно спілкуватися і працювати з фахівцями РА «РІК-Медіа».

Заходьте до нас, знайомтеся з нами особисто – будемо раді!

Процвітання і успіху Вам і Вашій компанії!

Яндекс.Метрика