Рекламне агентство «РІК-Медіа»

ВИРОБНИЦТВО ЗОВНІШНЬОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Рекламне агентство «РІК-Медіа» надає повний спектр послуг з виготовлення та встановлення рекламних вивісок, стендів, лайтбоксів, табличок. Клієнтам складно самостійно визначити потрібний варіант вивіски, таблички чи стенду, оскільки існують різноманітні матеріали для їх виготовлення. Тому для максимальної зручності та якісного виконання своєї роботи наші спеціалісти виїжджають на місце, де потрібно встановлювати вивіску, оцінюють всі фактори, проводять заміри, обирають матеріали для виготовлення рекламної конструкції та пропонують їх Клієнту. Після цього ми розробляємо дизайн згідно з Вашими побажаннями та рекомендаціями, візуально показуємо Вам, як буде виглядати рекламна вивіска на Вашій будівлі та, узгодивши всі деталі, приступаємо до роботи. Завдяки власній майстерні ми якісно та оперативно виконуємо замовлення, майстри, використовуючи власні інструменти та техніку, проводять монтажні роботи та надають ГАРАНТІЮ на виконану роботу та виготовлену продукцію. Отож, Ви можете не переживати, якщо перегорить лампочка у вивісці чи виникне якась інша проблема – за рахунок наданої гарантії Вам усунуть неполадку, яка виникла. Головний критерій, яким ми керуємось – задоволений клієнт та якісний продукт.

Рекламна вивіска – це конструкція, яка містить назву підприємства чи організації та кріпиться на фасаді будівлі, виконуючи рекламно-інформаційну функцію, головне завдання якої привертати увагу потенційних клієнтів.

Основні види вивісок:

Прямокутна вивіска - основний вид бюджетної зовнішньої реклами, може бути як світлова, так і не світлова. Ці рекламні носії відмінно підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього оформлення приміщень.

Об`ємні літери - це найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Цей вид вивіски надасть фасаду Вашої будівлі привабливого і естетичного вигляду. Об’ємні літери використовують як у світловому, так і несвітловому виконанні.

Фігурна вивіска – може мати найрізноманітнішу форму, наприклад, форму тварини чи казкового героя, бути світловою або несвітловою.

Штендер - це виносна складна конструкція , яка встановлюється на вулиці біля магазину чи офісу. У рекламних колах штендер вважається одним з недорогих, але дуже ефективних способів привертання уваги й інформування перехожих про товари (послуги) або сезонні пропозиції та акції.

Банерні конструкції - найдешевший засіб зовнішньої реклами. Для цієї вивіски робиться металевий каркас, на який кріплять зображення, надруковане на банерній тканині.

Графік роботи – табличка виготовлена з пластику ПВХ або композитного матеріалу. Найпростіший варіант – друк на прозорій плівці (оракал), що клеїться на двері закладу та містить всю необхідну інформацію.

Куток споживача - це стенд з інформацією про захист прав споживача. Виготовляють його з різних матеріалів та різних розмірів. Дизайнерське оформлення цього стенду залежить від побажань та уподобань клієнта.

Таблички (вказівники) - вказують напрям руху до офісів, магазинів, торгових центрів, готелів, складів тощо. Можуть бути різної форми, виготовляються як з пластику ПВХ, так і з композитного матеріалу.

Яндекс.Метрика